KopertyDalsze podkategorie:

 • Koperty kurierskie docuFIX
  Koperty kurierskie docuFIX

 • Koperty klasyk standard
  Koperty klasyk standard

 • Koperty przezroczyste
  Koperty przezroczyste

 • Koperty kwadratowe
  Koperty kwadratowe

 • Koperty kolorowe

  Koperty kolorowe

  Eleganckie i starannie wykonane, dostępne w kilku standardowych wymiarach oraz zróżnicowanej grubości papieru - kolorowe koperty mogą stanowić ozdobny element wszelkiego rodzaju korespondencji firmowej bądź prywatnej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz koperty w kolorze białym, kremowym, żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, fioletowym, niebieskim, zielonym, brązowym oraz szarym. Dostępne w formatach C5, C6, C7, DL, B6 oraz HK oraz gramaturze od 80 do 130 g. Posiadamy produkty w wersji klejonej na mokro oraz samoklejącej z paskiem - z trójkątnym bądź prostokątnym kształtem klapki.

  Rodzaj papeterii jakim są nasze koperty kolorowe stanowi estetyczną oprawę wszelkiego rodzaju kartek okolicznościowych oraz zaproszeń. Na indywidualne życzenie możemy wykonać na nich dowolny druk cyfrowy bądź offsetowy w formie tekstowej lub graficznej, przedstawiający na przykład logo Państwa firmy. Wszystkie papierowe opakowania ozdobne sprzedajemy w określonych pakietach ekonomicznych – po 100, 250, 500 lub 1000 sztuk. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


 • Koperty markowe
  Koperty markowe

 • Koperty bąbelkowe
  Koperty bąbelkowe

 • Koperty kartonowe
  Koperty kartonowe
  Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości produkty opakowaniowe, wykonane ze sztywnej i falistej trzywarstwowej tektury w kolorze brązowym. Koperty kartonowe to wyroby cechujące się trwałością oraz solidnym wykonaniem. Nadają się do przechowywania stosunkowo płaskich produktów, takich jak na przykład książki, pliki dokumentów, płyty DVD, albumy oraz gazety. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo koperty kartonowe w najbardziej popularnych formatach takich jak A5, A4, A3, B2, B3, B4 oraz B5. Każdy z modeli wyposażony został w pasek klejący oraz perforację ułatwiającą późniejsze otwarcie.
  Oferujemy możliwość naniesienia na każdy z produktów dowolnego wzoru graficznego, logo bądź tekstu reklamowego, wykonanego metodą nadruku cyfrowego lub offsetowego. Wystarczy, że podczas składania zamówienia dostarczą nam Państwo przygotowany przez siebie projekt.

 • Inne
  Inne

Kontakt

NJ - sklep internetowy NJ.com.pl
ul. Szkolna 10, Kunowice
69-100 Słubice
woj. lubuskie
tel.fax - 095 75 835 31
tel.kom. - 513 172 242
email: biuro@nj.com.pl

Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem